REDAKCIJA

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO - POLITIČKE STUDIJE

Za izdavača: Prof. dr Branislav Malagurski

Redakcija

• Prof. dr Stevan Šogorov, Fakultet za evropske pravno - političke studije u Novom Sadu.
  • Prof. dr Branislav Malagurski, Fakultet za evropske pravno - političke studije u Novom Sadu.
  • Prof. dr Ilija Babić, Fakultet za evropske pravno - političke studije u Novom Sadu.
  • Prof. dr Olga Cvejić Jančić, Fakultet za evropske pravno - političke studije u Novom Sadu.
  • Prof. dr Beata Verschraegen, Pravni fakultet Univerziteta u Beču (Austrija);
  • Prof. dr Robert Fretwell Wilson, Washington and Lee University (Virginia - SAD);
  • Prof. dr Tibor Varadi (Mađarska) Central European University; doc. dr Đorđe Stojanović, Institut za političke studije, Beograd;
  • Doc. dr Ljubica Đorđević, Fakultet za evropske pravno - političke studije u Novom Sadu.

Glavni i odgovorni urednik: Prof. dr Branislav Malagurski

Sekretar redakcije: Doc. dr Melanija Jančić