Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

NASTAVA U USLOVIMA VANREDNOG STANJA

Drage koleginice i kolege,

U skladu sa proglasenim vanrednim stanjem u Republici Srbiji, obavestavamo vas da je Ministarstvo prosvete, nauke i tehnoloskog razvoja danas nalozilo da organizujemo izvodjenje nastave na daljinu, odnosno na nacin koji ne zahteva fizickog prisustva studenata na visokoskolskoj ustanovi.

Molimo vas da danas kontaktirate predmetne nastavnike i saradnike radi konkretnijeg dogovora.

Predavanja i vezbe ce se odrzavati u rasporedom predvidjenim terminima preko skype-a.

Sluzbe Fakulteta nastavljaju sa radom ali u skracenom radnom vremenu. Studentska sluzba ce raditi od 10-13h.

Hvala na razumevanju,
Uprava Fakulteta

COVID 19 - OBAVEŠTENJE MINISTARSTVA PROSVETE, NAUKE I TEHNOLOŠKOG RAZVOJA

12.03.2020.

Ovim putem Vas obaveštavamo da su zbog pojave COVID-a 19 (korona virusa) zabranjena javna okupljanja u zatvorenom prostoru sa više od 100 (stotinu) ljudi. Ukoliko su grupe za predavanja veća od tog broja, potrbno je izvršiti reorganizaciju u nastave i napraviti više manjih grupa.

Takođe, potrebno je razmotriti mogućnost odlaganja planiranih ekskurzija, programa razmene i studijskih putovanja u inostranstvo.

Do odlaganja može doći ukoliko je planirano da se putovanja realizuju u područjima u kojima je izbila ova respiratorna infekcija, a zvanični državni organ izdao preporuku da se tu ta područja ne putuje.

U skladu sa zdravstvenim preporukama koje ustanove primenjuju radi sprečavanja širenja infekcije, potrebno je redovno održavanje prostora visokoškolskih ustanova:

- provetravanje amfiteatra, vežbaonica, kabineta i svih prostorija u kojima borave studenti i profesori;

- redovno pražnjenje korpi za otpatke koristeći rukavice;

- pranje i dezinfikovanje podova, zidova, vrata i površina klupa;

- redovno snabdevanje sapunom toaleta, učionica i vežbaonica;

- izdavanje preporuka studentima i zaposlenima da redovno peru ruke, da ne dodiruju oči, usta i nos neopranim rukama;

- posstaviti preporuke o preventivnim aktivnostima na sajtove fakulteta.

U vezi sa tim, potrebno je svakodnevno pratiti novonastalu situaciju i preporuke koje izdaje zvanični državni organ.

FEPPS NA SAJMU OBRAZOVANJA, NOVI SAD 2020.

Stipendije za studije u Republici Srbiji 2020/2021

Fondacija Konrad Adenauer raspisuje konkurs za dodelu stipendije za studente koji studiraju u Republici Srbiji za 2020/2021.  godinuRok za dostavu dokumentacije je: 30. april 2020. godine.

Prijavni formular možete skinuti ovde.

SPISAK DIPLOMA ZA PREUZIMANJE

MEĐUNARODNA STUDENTSKA NEDELJA U BEOGRADU (ISWiB) 2020

Evropska škola debate #6

Informacioni centar Evropske unije i Otvorena komunikacija raspisuju konkurs za šestu generaciju polaznika „Evropske škole debate”.

Na konkurs se mogu prijaviti isključivo srednjoškolci i studenti.

Izabrani kandidati će pohađati radionice o veštini debatovanja, argumentaciji, javnom nastupu i Evropskoj uniji.

Tri grupe polaznika, u Beogradu, Nišu i Novom Sadu pohađaće ukupno 8 radionica, od novembra 2019. do februara 2020, subotom od 12 do 15 časova.

Predavači će biti treneri debatnih veština i najbolji učesnici debatnih takmičenja u Srbiji i inostranstvu.

Troškovi putovanja za đake i studente iz drugih gradova biće refundirani.

Konkurs je otvoren do nedelje 3. novembra 2019. godine. Prijave se vrše isključivo putem online formulara koji možete pronaći na sledećem linku:

Tročlani žiri sastavljen od debatnih trenera će odlučivati o kandidatima koji će biti izabrani da učestvuju na Evropskoj školi debate na osnovu odgovora iz upitnika. Molimo sve zainteresovane da popune sva polja u upitniku i u odgovorima pokažu svoju motivaciju za učešće.

Svi podaci koji budu uneti u formular biće korišćeni samo i isključivo za potrebe konkursa i neće biti deljeni sa trećim licima.

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE
Narodnog fronta  53, 21000, Novi Sad, Srbija