Zbog opasnosti širenja zaraze virusom COVID-19, nastava na Fakultetu za evropske pravno-političke studije u zimskom semestru 2020/2021. godinu će se prilagoditi preporukama Ministarstva za prosvetu, nauku i tehnološki razvoj, tako što će biti organizovana po kombinovanom modelu:

- Nastava na osnovnim akademskim studijama prava i politikologije izvodiće se online prema rasporedu postavljenom na sajtu fakulteta

- Nastava na master akademskim studijama prava i politikologije izvodiće se kombinovano, u učionicama i online, prema rasporedu postavljenom na sajtu fakulteta, a u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

U cilju realizacije nastave po navedenim modelima potebno je da se studeni za dalje instrukcije obrate predmetnim nastavnicima putem elektronske pošte – http://www.fepps.edu.rs/o-fakultetu/zaposleni.

Kolokvijumi, pismeni i usmeni ispiti će se, u skladu sa Zakonom, održavati u prostorijama Fakulteta, prema pravovremeno postavljenom rasporedu.