Dan lepih želja na FEPPS-u

Povodom predstojećih praznika na Fakultetu za evropske pravno-političke studije, a u organizaciji ELSA FEPPS održan je Dan lepih želja.Dan je započet Bazarom lepih želja s izloženim radovima dece dnevnog boravka SOŠO "Dr Milan Petrović", prelepim šalovima, kapama, ukrasima za jelku, magnetima i papirnom galanterijom  odličnog kvaliteta, a po pristupačnim cenama.

U 11.30 započeto je kićenje Drvca lepih želja. Veseli Deda Mraz i Baba Mraza obučeni u boje Fakulteta delili su ukrase na koje smo pisali želje i potom ih stavljali na drvo. Uz dobro društvo i tople napitke vreme je prosto proletelo!
Svi posetioci Fakulteta moći će da napišu svoje želje i stave ga na Drvo lepih želja dogod Drvo bude izloženo.